Eğitimci-Yazar Salih UYAN,SEVMEKDER’e Konuk oluyor

Sakarya Sevgi Mektebi Derneği (SEVMEKDER) Okur-Yazar buluşmalarını  Eğitimci-Yazar Mehmet Salih UYAN  ile devam ettiriyor. 24 Temmuz Çarşamba günü  Saat. 14:00’te  Yunus Emre Kültür Merkezi Konferans Salonunda Eğitimci-Yazar-Salih Uyan okurları ile birlikte olacak,söyleşinin ardından Yazar Salih Uyan  kitaplarını imzalayacak. İlgili Haber OSM’de söyleşinin konusu felsefe olacak   MEHMET SALİH UYAN Salih Uyan 1976 yılında İstanbul’da dünyaya […]

 Eğitimci-Yazar Salih UYAN,SEVMEKDER’e Konuk oluyor

23.07.2019 - 14:10

Güncelleme : 23.07.2019 - 14:10

Sakarya Sevgi Mektebi Derneği (SEVMEKDER) Okur-Yazar buluşmalarını  Eğitimci-Yazar Mehmet Salih UYAN  ile devam ettiriyor.

24 Temmuz Çarşamba günü  Saat. 14:00’te  Yunus Emre Kültür Merkezi Konferans Salonunda Eğitimci-Yazar-Salih Uyan okurları ile birlikte olacak,söyleşinin ardından Yazar Salih Uyan  kitaplarını imzalayacak.

 

MEHMET SALİH UYAN

Salih Uyan 1976 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamlayan Uyan üniversitede önce İngilizce Öğretmenliği, sonra Sosyoloji bölümlerinden mezun oldu.

Eğitimin farklı kademelerinde öğretmen ve yönetici olarak görev yaparken çeşitli yayın organlarında eğitim üzerine makaleler yazan Uyan, eğitim teknolojileri ve uzaktan eğitim alanlarında da özel çalışmalar yaptı. 2000 yılında Türkiye’nin ilk Altın Örümcek ödüllü İngilizce eğitim platformu olan “dersimizingilizce.com” sitesini kurdu. Ulusal ve uluslararası birçok eğitim teknolojileri konferansına konuşmacı olarak katılan Uyan, halen bu alanda çalışmalarını sürdürmektedir.

Daha önce çeşitli alanlarda kitap çevirileri yayınlanan yazarın, ayrıca kendi yazdığı “Anlıyorum Ama Konuşamıyorum”, “Yaşadıklarımız Okuduklarımızın Efendisidir” ve “e-beveyn olmak” isminde BKY tarafından yayınlanan üç kitabı vardır.

Evli ve iki çocuk babası olan Uyan halen İstanbul’da yaşamaktadır.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın