Bakan Murat Kurum’la sel felaketini görüştü

AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u makamında ziyaret etti. Ziyaret esnasında başta sel felaketinden etkilenen Kocaali ve Karasu ilçeleri olmak üzere birçok konuya ilişkin fikir alışverişinde bulunulduğunu belirten Yavuz “Selden etkilenen bölgelerde incelemelerde bulunmak üzere, hafta içinde Sayın Bakanımız Sakarya’ya teşrif […]

 Bakan Murat Kurum’la sel felaketini görüştü

25.07.2019 - 16:36

Güncelleme : 25.07.2019 - 16:36

AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u makamında ziyaret etti.

Ziyaret esnasında başta sel felaketinden etkilenen Kocaali ve Karasu ilçeleri olmak üzere birçok konuya ilişkin fikir alışverişinde bulunulduğunu belirten Yavuz “Selden etkilenen bölgelerde incelemelerde bulunmak üzere, hafta içinde Sayın Bakanımız Sakarya’ya teşrif edecekler inşallah. Ayrıca ekipler görevlendirilmiş olup, her iki belediyemize de bir kısım imkan aktarımına karar verilmiştir. Sayın Bakanımıza teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın