Eğitimci-Yazar Salih UYAN,SEVMEKDER’in konuğu oldu

Sakarya Sevgi Mektebi Derneğinin (SEVMEKDER) OkurYazar Buluşmalarında bu hafta ki konuğu Eğitimci/Yazar Salih Uyan oldu. Erenler Belediyesi Yunus Emre Kültür Merkezinde okurları ile buluşan Yazar Salih Uyan,Dijital dünyada Ebeveyn olmanın yanında çocuk olmanın da sorumluluklarını anlattı. İlgili Haber “Galibiyet serisi ile yükselişimiz devam edecek” Eğitimci / Yazar Salih Uyanprogram sonrası okurları için kitaplarını imzaladı. Eğitimci […]

 Eğitimci-Yazar Salih UYAN,SEVMEKDER’in konuğu oldu

25.07.2019 - 17:27

Güncelleme : 25.07.2019 - 17:39

Sakarya Sevgi Mektebi Derneğinin (SEVMEKDER) OkurYazar Buluşmalarında bu hafta ki konuğu Eğitimci/Yazar Salih Uyan oldu.

Erenler Belediyesi Yunus Emre Kültür Merkezinde okurları ile buluşan Yazar Salih Uyan,Dijital dünyada Ebeveyn olmanın yanında çocuk olmanın da sorumluluklarını anlattı.

Eğitimci / Yazar Salih Uyanprogram sonrası okurları için kitaplarını imzaladı.

Eğitimci / Yazar Salih Uyan Sevgi Mektebi Derneğini de gezerek faaliyetler hakkında bilgi edinerek yaz kampındaki çocuklarla sohbet etti.

SEVMEKDER Başkanı Murat Uçar ”Dijital dünyada Ebeveyn olmanın yanında çocuk olmanın da sorumluluklarını anlatarak talebelerimiz hayatında güzel hatıra bıraktılar. Kendilerine derneğimiz ve katılımcılar adına teşekkür ederiz..’dedi

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın