Kaymakamımız Bekir Dınkırcı,Kamu İnşaatlarını Denetledi.

Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, İlçemizde Yapımı Devam Kamu İnşaatlarını Denetledi. Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, ilk olarak Arifiye İlçe Milli Eğitim  Müdürlüğünü ziyaret ederek incelemelerde bulundu. İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç’tan  yapılan çalışmalar ve faaliyetler hakkında bilgiler alan Kaymakamımız, kurum çalışanları ile de bir süre sohbet ederek karışlıklı görüş alışverişinde bulundu. Daha sonraKaymakamımız, İlçemizde yapımı devam eden […]

 Kaymakamımız Bekir Dınkırcı,Kamu İnşaatlarını Denetledi.

25.07.2019 - 18:29

Güncelleme : 25.07.2019 - 18:29

Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, İlçemizde Yapımı Devam Kamu İnşaatlarını Denetledi.

Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, ilk olarak Arifiye İlçe Milli Eğitim  Müdürlüğünü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç’tan  yapılan çalışmalar ve faaliyetler hakkında bilgiler alan Kaymakamımız, kurum çalışanları ile de bir süre sohbet ederek karışlıklı görüş alışverişinde bulundu.
Daha sonraKaymakamımız, İlçemizde yapımı devam eden Neviye Mahallesindeki 24 derslikli İmam Hatip Lisesi, Arifbey Mahallesindeki  24 derslikli ilkokul ve 4 derslikli anaokulu ile  Arifbey Mahallesindeki İlçe Müftülüğü Külliyesi inşaatlarında incelemelerde bulundu.
Kaymakamımıza inşaat incelemeleri sırasında İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç ile  İlçe Müftü Vekili Murat Mutlu eşlik etti.
İnşaatlarını yerinde denetleyen  Kaymakamımız, yüklenici firma yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgi alarak yapılan işçilik ve kullanılan malzemeleri yakından inceledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın