Kaymakamımız Bekir Dınkırcı’dan Çocuk Evleri Sitesinde inceleme

İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, Çocuk Evleri Sitesinde incelemelerde bulundu. İncelemeleri sırasındaKaymakamımıza, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Müdürü Musa Zor ve Çocuk Evleri Sitesi Müdür Vekili Enes Işık eşlik ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Kaymakamımız devletimize emanet olan çocuklarımıza anne ve baba sevgisini ve sıcaklığını yaşatmanın en önemli görevlerimizden biri olduğunu ifade ederek […]

 Kaymakamımız Bekir Dınkırcı’dan Çocuk Evleri Sitesinde inceleme

26.07.2019 - 12:44

Güncelleme : 26.07.2019 - 12:44

İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, Çocuk Evleri Sitesinde incelemelerde bulundu.


İncelemeleri sırasındaKaymakamımıza, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Müdürü Musa Zor ve Çocuk Evleri Sitesi Müdür Vekili Enes Işık eşlik ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.


Kaymakamımız devletimize emanet olan çocuklarımıza anne ve baba sevgisini ve sıcaklığını yaşatmanın en önemli görevlerimizden biri olduğunu ifade ederek çocuklarımızın en iyi şekilde yetiştirilmeleri için elimizden gelenin en iyisini yapmamız gerektiğinin önemine değindi ve kurumda kalan devletimize emanet çocuklarımızı ziyaret ederek, onlarla sohbet edip yakından ilgilendiler.


Kaymakamımız Dınkırcı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Müdürü Musa Zor ve Çocuk Evleri Sitesi Müdür Vekili Enes ile birlikte İlçemiz Yukarı Kirazca Mahallesinde inşaatı devam eden 63 kişilik Arifiye Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi inşaatında incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın