Baro Başkanı Abdurrahim Burak hemşehrileriyle buluştu

Sakarya Ağrılılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin düzenlediği buluşma gecesinde hemşehrileriyle bir araya geldi. Adapazarı’nda bir restoranda gerçekleştirilen gecede, çeşitli yöresel oyun gösterileri, yerel sanatçıların canlı müzik performansları yer aldı ve emekli olanlara plaket takdim edildi. İlgili Haber TÜBİTAK DAİRE BAŞKANI SUBÜ’DE Birlik ve beraberliğimiz kuvvetlenecek Gecede konuşan Sakarya Ağrılılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği […]

 Baro Başkanı Abdurrahim Burak hemşehrileriyle buluştu

28.07.2019 - 15:58

Güncelleme : 28.07.2019 - 15:58

Sakarya Ağrılılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin düzenlediği buluşma gecesinde hemşehrileriyle bir araya geldi.

Adapazarı’nda bir restoranda gerçekleştirilen gecede, çeşitli yöresel oyun gösterileri, yerel sanatçıların canlı müzik performansları yer aldı ve emekli olanlara plaket takdim edildi.

Birlik ve beraberliğimiz kuvvetlenecek

Gecede konuşan Sakarya Ağrılılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Berke, “Bu güzel şehirde kenti kültürümüzü, örf ve adetlerimizi yaşatabilmek adına düzenlemiş olduğumuz hemşehri buluşmamıza hoş geldiniz. Umut ediyorum ki bu tarz buluşmalar birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendirecektir” diye konuştu.

‘İklimi sert insanı mert’

Sakarya Barosu Başkanı Av. Abdurrahim Burak, “Bu güzel gecede bir arada olmamıza vesile olan Ağrılılar Derneği Başkanımız Mehmet Berke başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Biz biliyoruz ki iklimi sert insanı mert olan şehrin insanları; Ağrı’nın eteğinden süzülmüş ve Sakarya’ya gelmiş çok kıymetli hemşehrilerim, bugün sizlerle birlikte olmaktan inanın çok mutluyum. İyi ki varsınız, birlik ve beraberliğimiz daim olsun” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın