MÜSİAD Üyeleri Kahvaltıda Buluştu

MÜSİAD Sakarya Şubesi üyeler arası kaynaşmayı ve dayanışmayı artırmak amacıyla tertip ettiği “Ailelerle Kahvaltı Programı” üyelerin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi. MÜSİAD üyeleri ve ailelerinin yoğun ilgi gösterdiği kahvaltı programına MÜSİAD Sakarya Başkanı Yaşar Coşkun, Yönetim Kurulu Üyeleri, Dönem Başkanları, üyeler ve aileleri katıldı. Programda selamlama konuşması yapan Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Başkanı Yaşar […]

 MÜSİAD Üyeleri Kahvaltıda Buluştu

29.07.2019 - 11:16

Güncelleme : 29.07.2019 - 11:17

MÜSİAD Sakarya Şubesi üyeler arası kaynaşmayı ve dayanışmayı artırmak amacıyla tertip ettiği “Ailelerle Kahvaltı Programı” üyelerin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.


MÜSİAD üyeleri ve ailelerinin yoğun ilgi gösterdiği kahvaltı programına MÜSİAD Sakarya Başkanı Yaşar Coşkun, Yönetim Kurulu Üyeleri, Dönem Başkanları, üyeler ve aileleri katıldı.
Programda selamlama konuşması yapan Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Başkanı Yaşar Coşkun, MÜSİAD olarak üyelerimizin sosyal ve kültürel birlikteliğini her daim ön planda tutan, organizasyonlar ve programlar gerçekleştiren Şubemiz üyeler arası sevgi, muhabbet ve kardeşlik ortamının tesisi için çalışmalarına devam edeceklerini ve bu tür programların artarak devam edeceğini söyledi.
Çocuklar içinde eğlenceli oyunların, çeşitli etkinliklerin düzenlendiği program, aile fotoğrafı çekilerek programa son verildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın