AK Parti Arifiye Gençlik Kolları Çalışmalarına Tüm Hızıyla Devam Ediyor

AK Parti Arifiye Gençlik Kolları çalışmalarına tam gaz devam ediyor . Seçimlerde ve seçim sonrasında ‘’Yorulmayan Gençlik Arifiye AK Gençlik’’ sloganı ile Arifiyeli gençlerin gönlünde taht kuran AKGençlik şimdilerde saha çalışmalarının yanı sıra Sosyal faaliyetlere önem veriyor. Geçtiğimiz hafta sonu Halı Saha Maçında ve Piknik organizasyonunda buluşan AKGençlik tüm Arifiyeli gençleri faaliyetlerine davet ediyor. İlgili […]

 AK Parti Arifiye Gençlik Kolları Çalışmalarına Tüm Hızıyla Devam Ediyor

30.07.2019 - 13:10

Güncelleme : 30.07.2019 - 13:10

AK Parti Arifiye Gençlik Kolları çalışmalarına tam gaz devam ediyor . Seçimlerde ve seçim sonrasında ‘’Yorulmayan Gençlik Arifiye AK Gençlik’’ sloganı ile Arifiyeli gençlerin gönlünde taht kuran AKGençlik şimdilerde saha çalışmalarının yanı sıra Sosyal faaliyetlere önem veriyor.

Geçtiğimiz hafta sonu Halı Saha Maçında ve Piknik organizasyonunda buluşan AKGençlik tüm Arifiyeli gençleri faaliyetlerine davet ediyor.

İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Can TANÇ yaptığı açıklamada ;

 

‘’Hafta sonu yaptığımız sosyal faaliyetlerimizi çok güzel bir şekilde tamamladık. Cumartesi akşamı halı saha maçında arkadaşlarımız ile bir araya geldik. Pazar günü de piknik organizasyonu yaparak doğanın tadını çıkardık. Bu yapmış olduğumuz sosyal faaliyetlerimiz bizim gücümüze güç katıyor. Bu vesile ile de Partimizin üyesi olamayan genç kardeşlerimize sadece toplantılarda bir araya gelmediğimizi de göstermiş oluyoruz. Arifiye Gençlik Kolları olarak bizler sadece seçim zamanı değil her zaman saha da olmayı kendimize şiar edindik. Çalışmalarımız kapsamında Genç kardeşlerimizden ve büyüklerimizden aldığımız olumlu yanıtlar bizlere ilham kaynağı oluyor. Liderimiz Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ‘ ın kurucusu ve Genel Başkanı olduğu parti de görev almak Gençlik Kollarımız da yer alan her bir arkadaşımız için bir onur ve gururdur. Biz İlçemizde Partimizin Gençlik Kollarını temsil ediyoruz. Liderimize yakışır Gençlik olmaya gayret ediyoruz. İlçemizde ki tüm genç kardeşlerimizi de AK Partimiz de görev almaya davet ediyoruz’’ dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın