Baro Başkanı Burak’tan İlçe Belediyelerine ziyaret

Sakarya Barosu Başkanı Av. Abdurrahim Burak, Arifiye,Karasu, Pamukova ve Hendek Belediye Başkanlarını ziyaret etti. Sakarya Barosu Başkanı Av. Abdurrahim Burak, nezaket ziyaretleri kapsamında; Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ve Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nu ziyaret etti. İlgili Haber “Galibiyet serisi ile yükselişimiz devam edecek” Başkanların […]

 Baro Başkanı Burak’tan İlçe Belediyelerine ziyaret

31.07.2019 - 17:49

Güncelleme : 31.07.2019 - 17:49

Sakarya Barosu Başkanı Av. Abdurrahim Burak, Arifiye,Karasu, Pamukova ve Hendek Belediye Başkanlarını ziyaret etti.

Sakarya Barosu Başkanı Av. Abdurrahim Burak, nezaket ziyaretleri kapsamında; Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ve Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nu ziyaret etti.

Başkanların makamlarında, sohbet havasında geçen ziyaretlerde Başkan Burak, Belediye Başkanlarını tebrik ederek, görevlerinde başarılar diledi.

Ayrıca Burak belediyelerin çalışmaları ve projeleri hakkında da bilgiler aldı ve ziyaretlerin anısına Başkanlara Sakarya Barosu logolu tabak hediye etti.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın