İlçemiz Gençlik ve Spor Müdürlüğü ve Spor Tesislerine inceleme

İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, Arifiye Süleyman Edip Balkır Spor Salonu içerisinde bulunan İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğünü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.  Kaymakamımıza İlçe Gençlik Spor Müdür V. Adem Aka tarafından İlçemizde yürütülen spor faaliyetleri, spor tesisleri, çalışmalar hakkında bilgiler verildi. Daha sonra  Kaymakamımız,  İlçe Gençlik Spor Müdür V. Adem Aka ile birlikte Süleyman Edip Balkır […]

 İlçemiz Gençlik ve Spor Müdürlüğü ve Spor Tesislerine inceleme

31.07.2019 - 12:07

Güncelleme : 31.07.2019 - 12:07

İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, Arifiye Süleyman Edip Balkır Spor Salonu içerisinde bulunan İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğünü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

 Kaymakamımıza İlçe Gençlik Spor Müdür V. Adem Aka tarafından İlçemizde yürütülen spor faaliyetleri, spor tesisleri, çalışmalar hakkında bilgiler verildi.

Daha sonra  Kaymakamımız,  İlçe Gençlik Spor Müdür V. Adem Aka ile birlikte Süleyman Edip Balkır Spor Salonu, İl Ormanı İçerisinde bulunan Arifiye Atış Poligonu ve Kamp Eğitim Merkezi ile Cumhuriyet Mahallesinde bulunan Arifiye Kalaycı Sentetik Zeminli Futbol Sahası tesislerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
 Kaymakamımız sporun her yaş gurubuna hitap etmesi için gerekli çalışmalar yapılmasını ve özellikle yaz tatilinde öğrencilerimizin boş vakitlerini değerlendirebileceği, ruh ve beden sağlıklarına fayda sağlayacakları, kendilerini geliştirebilecekleri spor kurslarının açılmasını talep ederek İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü yetkililerine çalışmalarında başarılar dilediler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın