Neviye Mahallesinden Çöp Şikayeti!

İlçemiz Neviye Mahallesinden duyarlı bir vatandaşımız WhatsApp haber hattımıza gönderdiği mesaj ile mahallesinden iki haftadan beri çöplerin alınmadığı şikayetinde bulundu. Vatandaşımızn gönderdiği mesaj;” İki haftadır çöp arabalari gelmiyor neviye mahallesine.Çöplerimizi başka yere taşıyoruz.Kaç defa aradım gorevlileri lütfen paylaşın.” İlgili Haber Arifiye Mezunları Öğretmenler Gününde Buluşuyor

 Neviye Mahallesinden Çöp Şikayeti!

31.07.2019 - 12:16

Güncelleme : 31.07.2019 - 12:16

İlçemiz Neviye Mahallesinden duyarlı bir vatandaşımız WhatsApp haber hattımıza gönderdiği mesaj ile mahallesinden iki haftadan beri çöplerin alınmadığı şikayetinde bulundu.

Vatandaşımızn gönderdiği mesaj;” İki haftadır çöp arabalari gelmiyor neviye mahallesine.Çöplerimizi başka yere taşıyoruz.Kaç defa aradım gorevlileri lütfen paylaşın.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

  • arifiyeli dedi ki:

    Fatih mahallesinde de durum aynı çöpler o kadar doluyor ki kapağı kapatılamıyor. kapağı kapatılamayn çöpü sokak hayvanları karıştırıyor ve daha büyük çevre kirliliği oluyor. Haftada 1 kez gelen çöp kamyonu yetmiyor. Ayrıca mevcut çöp konteynerları da yetersiz.

  • Mahalleden dedi ki:

    Seçime bir hafta kala aynı şekilde çöpleri almaları için rica ettik hemen aldılar. Şimdi ne değişti üç gündür aradığımız halde ne gelen var nede giden.Çöpler dolDu taştı.elinsaf

  • Adam dedi ki:

    O duyarlı vatandaşa söyleyin o kadar duyarlığa o konteynerlerin kapaklarını kapatsın