Dolu ve Sağanak Yağış Kışlaçay’ı da Vurdu!

Arifiye İlçesi Kışlaçay Mahallesin’de öğlen sonrası başlayan sağanak yağmur yaklaşık 5 dakika sürdü. Aşırı yağış nedeniyle yollar göle dönerken bazı evleri su bastı. Devrilen ağaçlar elektrik tellerini zarar verdi kışlaçay mahallesine yaklaşık 30 dakika elektrik verilemedi. İstanbul’da başlayıp Marmara’yı etkisi altına alan sağanak yağmur Arifiye ilçesi Kışlaçay mahallesin de etkili oldu.16 .30 civarında başlayan ve […]

 Dolu ve Sağanak Yağış Kışlaçay’ı da Vurdu!

17.08.2019 - 20:08

Güncelleme : 17.08.2019 - 20:09

Arifiye İlçesi Kışlaçay Mahallesin’de öğlen sonrası başlayan sağanak yağmur yaklaşık 5 dakika sürdü. Aşırı yağış nedeniyle yollar göle dönerken bazı evleri su bastı. Devrilen ağaçlar elektrik tellerini zarar verdi kışlaçay mahallesine yaklaşık 30 dakika elektrik verilemedi.

İstanbul’da başlayıp Marmara’yı etkisi altına alan sağanak yağmur Arifiye ilçesi Kışlaçay mahallesin de etkili oldu.16 .30 civarında başlayan ve yaklaşık 5 dakika süren sağanak yağmurda mahalle deki caddeler adeta dereye döndü. Bazı evlere su akarken hane sahipleri kendi imkanlarıyla evlerine dolan suları boşalttılar.

Sağanak yağmura aşırı rüzgarda eklenince bir çok bölgede ağaçlar kökünden sökülerek yere devrildi. Devrilen ağaçlar yolları trafiğe kapanırken Elektrik tellerinde de hasara neden oldu. İlçeye yaklaşık 30 dakika elektrik verilemedi.

RÜZGAR KIŞLAÇAY’DA BAHÇELERİ VE EVLERİ VURDU!

Kışlaçay Mahallesinde ’da bugün aniden bastıran yağmur yağışı sonrasında vatandaşlar zor anlar yaşarken,mahalledeki ekinlere hasar verdi.

Bir anda bardaktan boşanırcasına yağan yağmur ve rüzgara hazırlıksız yakalanan Kışlaçay lılar  Bahçelerinde Ve Tarlalarında Islandılar.Şemsiyeleriyle yağmurdan korunmaya çalışan vatandaşlar, rüzgarın da etkisiyle şemsiyelerini tutmakta zorlandılar.

Mısır Ve Fasulyeler Rüzgara Fazla Dayanamadı Çoğu Bahçelerde Mısır’lar Yan Yattı Fasulye Sırıkları Ve Ağaçlar  da Rüzgardan Etkilendi…

kislacay.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın