Rıdvan DURAN’dan Teşekkür Mesajı

Son olarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı görevinde bulunan Rıdvan Duran,Cumhurbaşkanımızn onayı ile Basın İlan Kurumu Genel Müdürlüğü’ne atandı. Rıdavn Duran atanması ile ilgili sosyal medya hesabından bir teşekkür mesajı yayınladı. Rıdvan Duran’ın o mesajı; İlgili Haber Dülger ailesinin anne acısı Rıdvan DURAN Kimdir? Rıdvan Duran, 1972 yılında Sakarya’da doğdu. Orta öğrenimini Sakarya İmam […]

 Rıdvan DURAN’dan Teşekkür Mesajı

17.08.2019 - 12:22

Güncelleme : 17.08.2019 - 12:24

Son olarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı görevinde bulunan Rıdvan Duran,Cumhurbaşkanımızn onayı ile Basın İlan Kurumu Genel Müdürlüğü’ne atandı.

Rıdavn Duran atanması ile ilgili sosyal medya hesabından bir teşekkür mesajı yayınladı.

Rıdvan Duran’ın o mesajı;

Rıdvan DURAN Kimdir?

Rıdvan Duran, 1972 yılında Sakarya’da doğdu. Orta öğrenimini Sakarya İmam Hatip Lisesi’nde tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun oldu. Daha sonra Sakarya Üniversitesi’nde “Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri” bölümünde master yaptı. Adapazarı Belediyesi’nde 1994 yılında Basın ve Halkla İlişkiler Müdür Yardımcısı olarak işe başladı. 1996-2004 yılları arasında Özel Kalem Müdürlüğü yaptı. 2004-2008 Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığı görevinde bulundu. 2014 yılına kadar Başkanlık Müşavirliği yaptı. 2014 yılında SASKİ Yönetim Kurulu Üyeliği ve Sakarya Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcılığı görevlerinin ardından Anadolu Ajansı İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevinde bulundu. 2017 Temmuz ayı itibariyle İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü olarak atanan DURAN,daha sonra yapılan atama ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı görevinde bulundu.Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanlığı, Sakaryaspor Kulüp Asbaşkanlığı ve Başkan Vekilliği, Türkiye Karate Federasyon Asbaşkanlığı yapmıştır. Halen Türkiye Wushu-Kungfu Federasyonu Asbaşkanlığı görevi devam etmekte olup, evli ve 4 çocuk babasıdır.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın