Arifiye başlayamadı!

Teknik heyet ve takım sahaya çıktı, fotoğraflar çekildi, konuşmalar yapıldı ama idman iptal oldu. Hayırlı uğurlu olsun İlimiz futbolunun köklü kulüplerinden Arifiyespor, bu sezon mücadele edeceği Süper Amatör Lig için hazırlıklarına başlayamadı. Önceki gün Arifiye Belediye Spor Tesislerinde bir araya gelen gençlerden kurulu kadro, eksikler nedeniyle idman yapmadı. Sahada hazır bulunan Kulüp Başkanı Kemal Cebeci, […]

 Arifiye başlayamadı!

21.08.2019 - 14:09

Güncelleme : 21.08.2019 - 14:09

Teknik heyet ve takım sahaya çıktı, fotoğraflar çekildi, konuşmalar yapıldı ama idman iptal oldu.

Hayırlı uğurlu olsun

İlimiz futbolunun köklü kulüplerinden Arifiyespor, bu sezon mücadele edeceği Süper Amatör Lig için hazırlıklarına başlayamadı. Önceki gün Arifiye Belediye Spor Tesislerinde bir araya gelen gençlerden kurulu kadro, eksikler nedeniyle idman yapmadı. Sahada hazır bulunan Kulüp Başkanı Kemal Cebeci, yönetici Osman Gümüştaş ve Antrenör Selçuk Öztunç, futbolculara yeni sezon için başarı dileklerinde bulundu. Ardından fotoğraf çekimi yapıldı ve futbolcular üzerlerini değiştirmek üzere soyunma odasına gittiler. Başkan Cebeci, takımın ay sonuna kadar tam kadro haline geleceğini belirtti.

Bu sezon da Süper Amatör Ligin iddialı takımlarından olacağı düşünülen Arifiyespor, ilk idmanda eksikler çok olunca çalışmadı. Başkan Kemal Cebeci takımın ay sonuna kadar tam kadro olacağını söyledi.

sakaryayenigun.com.tr

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın