Başkan Yüce’ye özel kesme dondurma ikram ettiler

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, beraberindeki misafirleri ile birlikte gece saatlerinde Kahramanmaraş’tan gelerek Sakarya’ ya yatırım yapan Bedo Dondurma’yı ziyaret etti. Halk adamı ve mütevazı kişiliğiyle dikkat çeken Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce için mesai saati diye bir kavram yok. Gerek manada da gece gündüz demeden, çalışan ve ziyaretlerini sürdüren, bir toplantıdan diğer […]

 Başkan Yüce’ye özel kesme dondurma ikram ettiler

21.08.2019 - 14:55

Güncelleme : 21.08.2019 - 14:55

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, beraberindeki misafirleri ile birlikte gece saatlerinde Kahramanmaraş’tan gelerek Sakarya’ ya yatırım yapan Bedo Dondurma’yı ziyaret etti.

Halk adamı ve mütevazı kişiliğiyle dikkat çeken Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce için mesai saati diye bir kavram yok. Gerek manada da gece gündüz demeden, çalışan ve ziyaretlerini sürdüren, bir toplantıdan diğer toplantıya giren, şehrimize hizmet odaklı projelerini bir bir hayata geçirmek için özverili bir şekilde mücadele veren Başkan Yüce, dostlarını ve misafirlerini de ihmal etmiyor. Başkan Ekrem Yüce; Kahramanmaraş’tan gelerek Sakarya’ ya yatırım yapan Bedo Dondurma’yı önceki gece beraberindeki misafirleri ile birlikte Hakkı Usta’nın Adana Sofrası ustalarından Mehmet Koç’un daveti üzerine ziyaret etti. Bedo Dondurma İşyeri sahibi Tarık Beşel ve Mikail Beşel tarafından ağırlanan Başkan Yüce; kendisine ikram edilen özel kesme dondurmanın tadına baktı.

YÜCE: “İstihdam sağlayıp, işsizlik verilerini en aza indirelim”

Dondurmayı beğenen Yüce yatırım için ayrıca tebrik ederken, tüm küçük, orta ve büyük ölçekli yatırımcıları şehre davet ederek “Kendi eviniz gibi huzur dolu Sakarya şehrimizde istihdam sağlayın. Biz Sakarya Büyükşehir Belediyesi olarak siz yatırımcılarımıza her türlü desteği vermeye hazırız. Şehrimiz de ekonomi daha da çok canlansın. İstihdam sağlayıp, işsizlik verilerini en aza indirelim. Biz küçük, büyük demeden tüm yatırımcılarımıza eşit mesafedeyiz, hep yanınızdayız. Şehrimizi değerli girişimcilere beraber ayağa kaldıracağız. Güvenli ve huzurlu şehrimiz, sevdamız Sakarya’mız için 7/24 çalışarak el birliğiyle daha güzel günlere taşımalıyız” mesajını verdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın