YÖRDAN’dan Malazgirt Zaferi açıklaması

MHP Arifiye İlçe Başkanı Murat YÖRDAN Malazgirt Zaferinin 948.yıldönümünde bir açıklama yayınladı. YÖRDAN’ın açıklaması; ”Bizi bölmek, bin yıllık kardeşlik hukukumuzu yok etmek isteyen zamane Bizans uşakları bilmelidir ki; Türk milletinin karakterinin gereği can vererek vatanlaştırdığı bu topraklar bizim vatanımızdır. Milli birliğimize yönelik her türlü terörün, her türlü ihanetin bedelini ödeteceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. İlgili Haber […]

 YÖRDAN’dan Malazgirt Zaferi açıklaması

26.08.2019 - 13:49

Güncelleme : 26.08.2019 - 13:49

MHP Arifiye İlçe Başkanı Murat YÖRDAN Malazgirt Zaferinin 948.yıldönümünde bir açıklama yayınladı.

YÖRDAN’ın açıklaması;

”Bizi bölmek, bin yıllık kardeşlik hukukumuzu yok etmek isteyen zamane Bizans uşakları bilmelidir ki; Türk milletinin karakterinin gereği can vererek vatanlaştırdığı bu topraklar bizim vatanımızdır. Milli birliğimize yönelik her türlü terörün, her türlü ihanetin bedelini ödeteceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

Bu duygu ve düşüncelerle;

Malazgirt Zaferinin 948’ inci yıldönümünde büyük Hakanımız Sultan Alparslan’ı rahmet ve minnetle yad ediyorum. Kanlarıyla destan, cesaretleriyle tarih yazarak bize vatan bırakan tüm şehitlerimize yüce Allah’tan rahmet diliyorum. Ruhları şad olsun.”

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın