Arifiye’de gerçekleşen futbol şenliği büyük beğeni topladı.

2009 doğumluların katıldığı turnuvanın ardından başlayan 2010 ve sonrası doğumluların futbol şovu büyük beğeni topladı. Bir turnuva daha bitti Futbolcu tarlası olarak bilinen ilimiz Sakarya’nın dört bir köşesinde bir organizasyon görmek mümkün. Bunların biri daha geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Arifiyespor’un tecrübeli Antrenörlerinden Zafer Yıldırım’ın organize ettiği Arifiye Futbol Şenliği, ilimizdeki kulüplerin alt yapılarını buluşturdu. Hafta içi […]

 Arifiye’de gerçekleşen futbol şenliği büyük beğeni topladı.

03.09.2019 - 15:41

Güncelleme : 03.09.2019 - 15:41

2009 doğumluların katıldığı turnuvanın ardından başlayan 2010 ve sonrası doğumluların futbol şovu büyük beğeni topladı.

Bir turnuva daha bitti
Futbolcu tarlası olarak bilinen ilimiz Sakarya’nın dört bir köşesinde bir organizasyon görmek mümkün. Bunların biri daha geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Arifiyespor’un tecrübeli Antrenörlerinden Zafer Yıldırım’ın organize ettiği Arifiye Futbol Şenliği, ilimizdeki kulüplerin alt yapılarını buluşturdu. Hafta içi gerçekleşen 2009 doğumlu futbolcuların maçlarından sonra, 2010 ve üstü doğumlu sporcular da hafta sonu sahaya indiler.

Hepsi şampiyon oldu
Hacıfazlıoğluspor, Aslan Futbol Kulübü, Kemaliyespor, Sapanca Akademispor, Sakaryagücü, Kuzuluk Ersoy, Serdivan 1907 ve Arifiyespor’un katıldığı 2010 ve üstü doğumlular turnuvasının sonunda tüm takımlar şampiyon ilan edildi. Tecrübeli hakemlerin görev aldığı turnuvalarda tek amaç miniklerin daha çok maç yapmalarıydı. Antrenör Zafer Yıldırım, turnuvalarda ter döken tüm kulüplere teşekkür etti. Yıldırım; “Tek amacımız çocuklarımızın kötü alışkanlıklarda uzak durmaları ve daha çok maç yapmaları” dedi.

Büyük çekişme
Arifiye’de gerçekleşen futbol şenliği büyük beğeni topladı. Hafta içi 2009, hafta sonu ise 2010 ve üstü doğumluların ter döktüğü şenlikte verilen mücadele, aileleri oldukça heyecanlandırdı. Arifiye Belediye Spor Tesislerinde sahnelenen maçlarda gönüllerince eğlenen küçüklerin mutlulukları görülmeye değerdi.

sakaryayenigun.com.tr

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın