Dünyaca Ünlü Radisson Blu Oteli Arifiye’de açılıyor.

Son yıllarda konaklama konusunda önemli yatırımların hayata geçtiği Sakarya, yeni bir otele daha ev sahipliği yapacak. Dünyaca ünlü Radisson Blu oteller zinciri, Sakarya’da yeni bir otel açıyor. Arifiye ilçesinde hayata geçecek olan otel, D-650 karayolu üzerinde TEM Gişelerinden çıktıktan hemen sonra 1.OSB karşısında yer alacak. Otel Ekim ayının sonunda hizmete girecek. 5 yıldızlı olarak planlanan […]

 Dünyaca Ünlü Radisson Blu Oteli Arifiye’de açılıyor.

03.09.2019 - 14:44

Güncelleme : 03.09.2019 - 14:44

Son yıllarda konaklama konusunda önemli yatırımların hayata geçtiği Sakarya, yeni bir otele daha ev sahipliği yapacak. Dünyaca ünlü Radisson Blu oteller zinciri, Sakarya’da yeni bir otel açıyor.

Arifiye ilçesinde hayata geçecek olan otel, D-650 karayolu üzerinde TEM Gişelerinden çıktıktan hemen sonra 1.OSB karşısında yer alacak.

Otel Ekim ayının sonunda hizmete girecek. 5 yıldızlı olarak planlanan ve inşa edilen otel, İstanbulda faaliyet gösteren tekstil sektörünün faaliyet gösteren iş adamlarından Bülent Güneş tarafından hayata geçiriliyor. 140 oda ve 280 yatak kapasitesine sahip olacak olan otelde, toplam 600 kişilik balo salonu, farklı büyüklüklerde 4 adet toplantı salonu ve kapalı havuza sahip bir SPA merkezi gibi özellikler de bulunacak. Otel en az 80 kişiye de istihdam sağlayacak.

adayorum.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın