Arifiye Mezunları Tuzla’da buluşuyor.

Arifiye Mezunları yurdun dört bir yanında düzenledikleri organizasyonlar ile bir araya gelmeye devam ediyor. Arifiye Mezunlarının bu yıl TEMA’sı “ Kültürümüze Değer Katanlar” olan geleneksel İstanbul Buluşması 5 Ekim Cumartesi günü Saat 14.00’da İstanbul-Tuzla Kıraça Balık lokantasında gerçekleşecek. İlgili Haber Adıyaman’ın Başkan Karakullukçu ile ilgili yaşadığı ilginç hatırası… Buluşmanın Organizasyon tertip Komitesi Başkanı Coşkun Aktaş […]

 Arifiye Mezunları Tuzla’da buluşuyor.

11.09.2019 - 13:22

Güncelleme : 11.09.2019 - 13:22

Arifiye Mezunları yurdun dört bir yanında düzenledikleri organizasyonlar ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Arifiye Mezunlarının bu yıl TEMA’sı “ Kültürümüze Değer Katanlar” olan geleneksel İstanbul Buluşması 5 Ekim Cumartesi günü Saat 14.00’da İstanbul-Tuzla Kıraça Balık lokantasında gerçekleşecek.

Buluşmanın Organizasyon tertip Komitesi Başkanı Coşkun Aktaş yaptığı açıklamada;

‘Sevgili arkadaşlarım, Değerli Öğretmenlerim, 05 Ekim 2019 Cumartesi günü saat 14.00 de Arifiye öğretmen Lisesi mezunları olarak, Tuzla-İstanbul Kıraça Balık lokantasında TEMA’sı “ Kültürümüze Değer Katanlar” olan yemekli bir toplantımız olacaktır.

Toplantımıza Arifiye öğretmen okulları derneği de destek olup, Başkan ve üyeleriyle katılım sağlayacaklardır. Restaurant sahiplerinden Av. Sadettin Küçük de Arifiye 1982 mezunudur.

Yemeğe katılım bedeli 50 TL dir. Bu toplantıda Kültür ve sanat faaliyetlerinde üstün başarı ve çalışmaları olan arkadaşlarımıza öğretmenlerimiz tarafından başarı ödülleri verilecektir.

Bütün Arifiyeli gönül dostlarımızı bekliyoruz…

Hepinizi sevgi ve saygılarımızla selamlıyoruz…’ dedi.

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın