Arifiye İlçe Kaymakamımız DINKIRCI,Kuzuluk’u ziyaret etti.

Arifiye İlçe Kaymakamımız Bekir DINKIRCI bugün İhlas Kuzuluk Kaplıca Evlerini gezdi.Kaymakam Dınkırcı,İhlas Kuzuluk Kaplıca Evlerinde  Arifiye’den  Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Taştan’ı da ziyaret ederek tesisler hakkında bilgi aldı. Genel Müdür Yardımcısı MehmetTaştan ile Arifiye üzerine de sohbet eden Kaymakam Bekir Dınkırcı Arifiye’de olmaktan ve hizmet etmekten mutlu olduğunu,ilçenin Sakarya’nın hızla gelişen merkez ilçelerinden biri olduğunu […]

 Arifiye İlçe Kaymakamımız DINKIRCI,Kuzuluk’u ziyaret etti.

16.09.2019 - 20:09

Güncelleme : 16.09.2019 - 20:20

Arifiye İlçe Kaymakamımız Bekir DINKIRCI bugün İhlas Kuzuluk Kaplıca Evlerini gezdi.Kaymakam Dınkırcı,İhlas Kuzuluk Kaplıca Evlerinde  Arifiye’den  Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Taştan’ı da ziyaret ederek tesisler hakkında bilgi aldı.

Genel Müdür Yardımcısı MehmetTaştan ile Arifiye üzerine de sohbet eden Kaymakam Bekir Dınkırcı Arifiye’de olmaktan ve hizmet etmekten mutlu olduğunu,ilçenin Sakarya’nın hızla gelişen merkez ilçelerinden biri olduğunu söyledi.

Kaymakam Dınkırcı,”Bugün Vali yardımcılığı görevimi de bıraktım.Bizim için değişik bir gün ve değişik bir ziyaret oldu.Bundan sonra tüm enerjimiz Arifiye için olacak.”dedi. Kuzuluk Kaplıcalarına hayran kaldığınıda belirten Dınkırıcı,gösterilen ilgi ve alakadan dolayı Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Taştan’a teşekkür etti.

Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Taştan’da Kaymakam Bekir Dınkırcı’nın ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyetini ifade ederek teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın