Kaymakamımızın “19 Eylül Gaziler Günü” Mesajı…

Arifiye İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı’nın “19 Eylül Gaziler Günü” Mesajı… ”Vatanı ve milleti, ülkesi ve bayrağı için canını ortaya koymaktan çekinmeyen Kahraman Gazilerimizin şeref günü olarak kabul ettiğimiz “19 Eylül Gaziler Günü’nü” kutluyorum. Şehitlerimiz ve Gazilerimiz, Milletimizin gönlünde daima farklı bir mertebededir. Vatan sevgisi, özgürlük ve bağımsızlık sevdası tüm Dünyaya emsal olan bu milletin evlatları; […]

 Kaymakamımızın “19 Eylül Gaziler Günü” Mesajı…

19.09.2019 - 11:50

Güncelleme : 19.09.2019 - 11:50

Arifiye İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı’nın “19 Eylül Gaziler Günü” Mesajı…

”Vatanı ve milleti, ülkesi ve bayrağı için canını ortaya koymaktan çekinmeyen Kahraman Gazilerimizin şeref günü olarak kabul ettiğimiz “19 Eylül Gaziler Günü’nü” kutluyorum.
Şehitlerimiz ve Gazilerimiz, Milletimizin gönlünde daima farklı bir mertebededir. Vatan sevgisi, özgürlük ve bağımsızlık sevdası tüm Dünyaya emsal olan bu milletin evlatları; şehit ve gazilerimizin tarih boyunca yazdıkları destansı kahramanlıklarla, ülkemizin bölünmez bütünlüğünü koruma konusundaki kararlılığını sonsuz dek sürdürecektir.
Dünya tarihine mal olmuş bir kurtuluş destanı ile kazanılan bu vatan,  bizlere şehit ve gazilerimizle birlikte emanet olup,  bu güne kadar yeni şehitler ve gaziler vermekten korkmaksızın korunmuş ve aynı inançla ebediyen korunacaktır. Şehitlerimizin aziz hatıralarını daima yaşatırken, Gazilerimizi toplumsal hayatta her zaman baş tacı edecek, layık oldukları saygı ve sevgiyi eksiksiz olarak yerine getirilecektir.
Vatanı, milleti, bayrağı ve tüm kutsal değerleri için şehitlik ve gazilik onuruna kavuşmayı mukaddes bir değer olarak gören Şehitlerimiz ile Gazilerimiz ile onların bizlere emaneti olan aileleri ve yakınlarına, Devletimizin ve Aziz Milletimizin gönül kapıları ardına kadar açıktır.
Bu duygularla, başta Kurtuluş Savaşı Kahramanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, şehitlerimizi, yaşayan ve ebediyete intikal eden tüm gazilerimizi minnet, şükran ve rahmetle anıyorum. 19 Eylül Gaziler Günü’nü kutluyor, tüm kahramanlarımıza Arifiyeli hemşerilerim ve milletim adına sevgi, saygı ve şükranlarımı sunuyorum.”

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın