ARSİADER’E YENİ ÜYELER VE KALAYCISPOR’A DESTEK

Kurulduğu günden beri hızla  gelişme gösteren Arifiye Esnaf ve Sanayici İş Adamları Derneğine (ARSİADER) Üye kayıtları devam ediyor. Dernek binasında gerçekleşen bu haftaki Yönetim Kurulu Toplantısına katılım sağlayan Ada Turkuaz Boya Sanayi ve Limited Şirketi sahipleri  Kürşat KÖŞ ve Özgür Kırman ile Artvin sanayi Esnaflarından işletme sahibi Ferhat YAKUT üyelik başvurusu sonrası Üye kayıt formu […]

 ARSİADER’E YENİ ÜYELER VE KALAYCISPOR’A DESTEK

25.09.2019 - 13:50

Güncelleme : 25.09.2019 - 14:02

Kurulduğu günden beri hızla  gelişme gösteren Arifiye Esnaf ve Sanayici İş Adamları Derneğine (ARSİADER) Üye kayıtları devam ediyor.

Dernek binasında gerçekleşen bu haftaki Yönetim Kurulu Toplantısına katılım sağlayan Ada Turkuaz Boya Sanayi ve Limited Şirketi sahipleri  Kürşat KÖŞ ve Özgür Kırman ile Artvin sanayi Esnaflarından işletme sahibi Ferhat YAKUT üyelik başvurusu sonrası Üye kayıt formu doldurarak  ARSİADER’e üye oldular.

Arifiye Kalaycıspor Kulübü Başkanı Cafer ZOR  ile yönetici Turan AYAR’da Arsiader’i ziyaret ettiler.

ARSİADER yöntim Kurulu Başkanı Fatih Fahri Yeter,’Derneğe üye olan yeni üyelerimize üyeliklerinin hayırlı olmasını diliyorum.Ayrıca  nazik ziyaretlerinden Kalaycıspor Başkanı Cafer Zor beye de teşekkür ederim. Dernek üyeleri olarak Kalaycıspor kulübüne destek amaçlı forma satın aldık.Bal liginde mücadele ederek ilçemizi temsil eden Kalaycıspor’a başarılar dileriz.’dedi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın