Burçak ve Muhammet Emin’e Mutluluklar

AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Burçak Başak ile İstanbullu iş insanı Muhammet Emin Yiğit kalabalık davetli topluluğunun katıldığı düğün töreniyle dünyaevine girdi. AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ve Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan’ın şahit olduğu törende genç çiftin nikâhını Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç kıydı. AK Parti İl ve ilçe teşkilatlarından çok sayıda […]

 Burçak ve Muhammet Emin’e Mutluluklar

02.10.2019 - 17:49

Güncelleme : 02.10.2019 - 17:52

AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Burçak Başak ile İstanbullu iş insanı Muhammet Emin Yiğit kalabalık davetli topluluğunun katıldığı düğün töreniyle dünyaevine girdi.

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ve Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan’ın şahit olduğu törende genç çiftin nikâhını Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç kıydı.

AK Parti İl ve ilçe teşkilatlarından çok sayıda ismin yer aldığı düğün törenine belediye başkanları, iş, siyaset ve eğitim camialarından kalabalık davetli topluluğu katıldı.

Sakarya Yerel Kültür Derneği’nin Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Cemal Başak ve eşi Hamiyet Başak ile damadın ailesi Aynur-Yunus Yiğit çifti çocuklarının mürüvveti nedeniyle heyecanlı anlar yaşadılar.

Başak ve Yiğit Aileleri, Erenler Yeşilyurt Düğün salonunda gerçekleşen cemiyetlerine katılan, çiçek gönderen, telefon ve telgrafla mesaj ileten tüm dostlarına teşekkür ettiler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın