Kaymakamımız Sakarya Tenis Kulübünü Ziyaret Etti.

Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, İlçemizde Arifbey Mahallesi Gölbaşı Sokakta bulunan Sakarya Tenis Kulübünü ziyaret etti. Sakarya Tenis Kulübü Başkanı Hasan Uluç ve Başkan Yardımcısı Yusuf Gökdemir tarafından karşılanan  Kaymakamımıza  tenis kordu sahası gezdirilerek kulübün genel durumu ve yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verildi. Kaymakam Dınkırcı,böyle bir tesisin İlçemizde bulunmasının spor severler için fırsat olduğunu belirterek  sporun bütün […]

 Kaymakamımız Sakarya Tenis Kulübünü Ziyaret Etti.

06.10.2019 - 18:49

Güncelleme : 06.10.2019 - 18:49

Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, İlçemizde Arifbey Mahallesi Gölbaşı Sokakta bulunan Sakarya Tenis Kulübünü ziyaret etti.
Sakarya Tenis Kulübü Başkanı Hasan Uluç ve Başkan Yardımcısı Yusuf Gökdemir tarafından karşılanan  Kaymakamımıza  tenis kordu sahası gezdirilerek kulübün genel durumu ve yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verildi.
Kaymakam Dınkırcı,böyle bir tesisin İlçemizde bulunmasının spor severler için fırsat olduğunu belirterek  sporun bütün branşlarında olduğu gibi teniste de başarılı ve yetenekli gençlerimiz olduğuna inandıklarını ifade etti.

İlçemizde spor kulüplerinin  sayısının arttırılması, yetenekli çocuk ve gençlerimizin keşfedilerek Türk sporuna kazandırılması, İlçemizdeki lisanslı sporcu sayısının arttırılmasına yönelik  çalışmalar yapıldığını da belirtti.

Kaymakam Dınkırcı Sakarya Tenis Kulübü Başkanı Hasan Uluç ve Başkan Yardımcısı Yusuf Gökdemir’ e çalışmalarında başarılar diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın