Camiler ve Din Görevlileri Haftası Programına Katıldılar.

1-7 Ekim Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle  Arifiye Din Görevlileri Derneği tarafından İlçemizdeki Din Görevlilerine 5 Ekim Cumartesi Günü Sakarya Orman Park’ta bir Kahvaltı Programı düzenlendi. Programa Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Müftümüz Mehmet Türkoğlu ve İlçemizde görev yapan din görevlileri katıldı. Kaymakamımız Bekir Dınkırıcı,Toplum olarak birbirimize sıkıca bağlanmanın, bir […]

 Camiler ve Din Görevlileri Haftası Programına Katıldılar.

08.10.2019 - 15:41

Güncelleme : 08.10.2019 - 15:43

1-7 Ekim Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle  Arifiye Din Görevlileri Derneği tarafından İlçemizdeki Din Görevlilerine 5 Ekim Cumartesi Günü Sakarya Orman Park’ta bir Kahvaltı Programı düzenlendi.
Programa Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Müftümüz Mehmet Türkoğlu ve İlçemizde görev yapan din görevlileri katıldı.


Kaymakamımız Bekir Dınkırıcı,Toplum olarak birbirimize sıkıca bağlanmanın, bir arada kenetlenmenin en önemli kaynağı olan camilerimizde hizmet veren din görevlilerimizin; aydınlatıcı, uzlaştırıcı, bütünleştirici görev anlaşışıyla dini konularda halkı aydınlatırken, sosyal sorunlara da çözüm arayan, ulvi bir vazifeyi yerine getirerek toplum hayatında önemli bir görev üstlendiklerini ifade ederek  programın düzenlenmesinde emeği geçen Arifiye Din Görevlileri Dernek Başkanı Fırat Başer ve yönetimi ile emeği geçenlere teşekkür etti.

Camiler ve Din Görevlileri Haftası’nı kutlayan Kaymakam Dınkırıcı ve başkan İsmail Karakullukçu gösterdikleri özverili çalışmalardan dolayı tüm din görevlilerini tebrik ettiler.  

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın