SEKTÖR TEMSİLCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİLER

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Sakarya Meslek Yüksekokulu Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi öğrencileri sektör temsilcileriyle bir araya geldi. Üniversite sektör işbirliğiyle sektöre nitelikli bireyler yetiştirmeyi hedefleyen Sakarya MYO Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Dr. Aykut Yılmaz, Boyner Agora AVM Mağaza Müdürü Mehmet Yüksel ve Boyner Serdivan AVM Mağaza Müdürü Erdal […]

 SEKTÖR TEMSİLCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİLER

21.10.2019 - 17:05

Güncelleme : 21.10.2019 - 17:05

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Sakarya Meslek Yüksekokulu Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi öğrencileri sektör temsilcileriyle bir araya geldi.

Üniversite sektör işbirliğiyle sektöre nitelikli bireyler yetiştirmeyi hedefleyen Sakarya MYO Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Dr. Aykut Yılmaz, Boyner Agora AVM Mağaza Müdürü Mehmet Yüksel ve Boyner Serdivan AVM Mağaza Müdürü Erdal Kaymak’ı öğrencileri ile bir araya getirdi.

Mehmet Yüksel ve Erdal Kaymak öğrencilere sektörle ilgili bilgi ve tecrübelerini aktarırken, 3+1 iş yeri uygulaması ile de avantajlı konuma geldiklerini vurguladılar. Program sonunda Sakarya MYO Müdürü Dr. Öğretim Üyesi İsmail Gümüş konuşmacılara ve programı hazırlayanlara teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın