Kaymakam Dınkırcı,Veysel Karani İmam Hatip Orta Okulunu ve Veysel Karani Orta Okulunu Ziyaret Etti.

KaymakamBekir Dınkırcı, okul ziyaretleri kapsamında İlçemiz Fatih Mahallesindeki Veysel Karani İmam Hatip Ortaokulu  ve Veysel Karani Orta Okulunu ziyaret ederek incelemelerde bulundu.   Okul ziyareti sırasında Kaymakamımıza, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri eşlik etti.   Kaymakamımız, okul idarecileri ve öğretmenler ile bir araya gelerek görüş ve talepleri dinleyerek […]

 Kaymakam Dınkırcı,Veysel Karani İmam Hatip Orta Okulunu ve Veysel Karani Orta Okulunu Ziyaret Etti.

23.10.2019 - 14:03

Güncelleme : 23.10.2019 - 14:50

KaymakamBekir Dınkırcı, okul ziyaretleri kapsamında İlçemiz Fatih Mahallesindeki Veysel Karani İmam Hatip Ortaokulu  ve Veysel Karani Orta Okulunu ziyaret ederek incelemelerde bulundu.   Okul ziyareti sırasında Kaymakamımıza, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri eşlik etti.  

Kaymakamımız, okul idarecileri ve öğretmenler ile bir araya gelerek görüş ve talepleri dinleyerek bir süre sohbet etti.  

Üzerinde hassasiyetle durulması gereken konuların başında eğitimin geldiğini belirten Kaymakamımız, okullarımızda verilen eğitimle çocuklarımızın ve gençlerimizin donanımlı hale gelerek aydınlık geleceğimizin teminatı olacaklarına dikkat çekti. 
Çocuklarımızı ve gençlerimizi milli ve manevi değerlerine bağlı olarak en iyi şekilde yetiştirmek için okul idarecilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize çok önemli görevler düştüğünü ifade eden Kaymakam Dınkırcı, ‘iyi bir eğitim için hepimiz işbirliği içerisinde elimizden gelenin en iyisini yapmalıyız’ dedi.

Daha sonra sınıfları gezen Kaymakam Dınkırcı, öğrencilerle bir süre sohbet ederek derslerine eşlik etti. Öğrencilere sorular soran Sayın Kaymakam Dınkırcı, öğrencilere planlı ve programlı bir şekilde derslerine çalışmaları ve düzenli kitap okumaları tavsiyesinde bulundu. 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın