ARSİADER’den Ankara Çıkarması

Arifiye Esnaf Sanayici ve iş Adamları Derneği “ARSİADER” Ankara’ya çıkarma yaptı.Başkent Ankara’da bir siyasiler ve bürokratlar ile bir dizi görüşmeler gerçkleştiren Arsiader gerçekleştirmek istedikleri projaeler ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu. Başkent Ankara’da siyasilerden Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Sakarya Milletvekili Ali İhsan YAVUZ,CHP Grup Başkanvekili Sakarya Milletvekili Engin ÖZKOÇ MHP Grup Başkanvekili Sakarya Milletvekili Muhammed Levent […]

 ARSİADER’den Ankara Çıkarması

24.10.2019 - 13:27

Güncelleme : 24.10.2019 - 13:27

Arifiye Esnaf Sanayici ve iş Adamları Derneği “ARSİADER” Ankara’ya çıkarma yaptı.Başkent Ankara’da bir siyasiler ve bürokratlar ile bir dizi görüşmeler gerçkleştiren Arsiader gerçekleştirmek istedikleri projaeler ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

Başkent Ankara’da siyasilerden Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Sakarya Milletvekili Ali İhsan YAVUZ,CHP Grup Başkanvekili Sakarya Milletvekili Engin ÖZKOÇ MHP Grup Başkanvekili Sakarya Milletvekili Muhammed Levent BÜLBÜL, , İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Sakarya Milletvekili Ümit DİKBAYIR , BBP Genel Başkanı Mustafa DESTİCİ’yi makamlarında ziyaret ettiler.

Arsiader Yönetimi ayrıca Türkiye Ziraat Odaları Birliği Başkanı Şemsi BAYRAKTAR’ı makamında ziyaret etti.

Arsiader yönetimi ziyaretlerde yaptıkları çalışmalrı içeren ve projeler ile ilgili hazırladıkları dosyaları elden kendilerine takdim ettiler.

Arsiader Başkanı Fatih fahri Yeter,’ yaptığımız ziyaretlerde ayrıca derneğimizin kuruluş amaçlarını, yaptığımız faaliyetleri, “YERLİ VE MİLLİ ÜRETİM SEFERBERLİĞİ” Projemizi, Tarım ve Üretim Projemizi, Sakarya ve Arifiye ile ilgili bazı sıkıntıları görüştük. Taleplerimizi ilettik. Ziyaretlerimiz çok faydalı ve verimli geçti. Bizleri dinleyip ağırlayarak ikramlarda bulunan Başkan ve Tüm Vekillerimize Teşekkür ederiz. ‘dedi.


Arsiader’in Ankara çıkarmasına Arsiader Başkanı Fatih Fahri YETER, Başkan Yardımcısı Orhan TAY, Başkan Yardımcısı Serkan ÇAKIR, İnsan Kaynakları Komisyonu Başkanı Mehmet VURALOĞLU, AR-GE Komisyon Başkan Yardımcısı Harun DAYIOĞLU, Sosyal İşler Komisyon Başkan Yardımcısı İrfan KOÇAK, Medya Tanıtım ve Reklam Komisyonu Başkanı Nezir BOZ, Üyelerden Recep AKBULAK, Hakan YAZICI, Ahmet ACAR’da katıldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın