Film gösterimi ve söyleşi bir arada

Büyükşehir Ekim Kültür Sanat Etkinlikleri ‘Benim Küçük Sözlerim’ filminin gösterimi ve ardından gerçekleştirilecek söyleşi ile devam edecek. 25 Ekim Cuma günü AKM’de gerçekleştirilecek etkinlik saat 18.00’da başlayacak. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ekim Kültür Sanat Etkinlikleri film gösterimi ve söyleşi ile devam edecek. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Ekim Kültür Sanat Etkinliklerimiz ‘Benim Küçük […]

 Film gösterimi ve söyleşi bir arada

24.10.2019 - 18:07

Güncelleme : 24.10.2019 - 18:36

Büyükşehir Ekim Kültür Sanat Etkinlikleri ‘Benim Küçük Sözlerim’ filminin gösterimi ve ardından gerçekleştirilecek söyleşi ile devam edecek. 25 Ekim Cuma günü AKM’de gerçekleştirilecek etkinlik saat 18.00’da başlayacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ekim Kültür Sanat Etkinlikleri film gösterimi ve söyleşi ile devam edecek. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Ekim Kültür Sanat Etkinliklerimiz ‘Benim Küçük Sözlerim’ filminin gösterimi ve ardından gerçekleştirilecek söyleşi ile devam edecek. Moderatörlüğünü Enver Gülşen’in üstleneceği programa Yönetmen Bekir Bülbül konuk olarak katılacak. 25 Ekim Cuma günü AKM’de gerçekleştirilecek etkinlik saat 18.00’da başlayacak. Programımıza tüm kültür sanat dostları davetlidir” ifadelerine yer verildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın