BBP Genel Başkanı Destici’den ARSİADER’e iade-i ziyaret

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa DESTİCİ Arifiye ilçemize geldi.BBP Sakarya İl Başkanı Cemal Can ve Arifiye İlçe Başkanı Rahman Taş ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Destici daha sonra geçtiğimiz günlerde makamında kendilerine ziyaret eden Arifiye Esnaf ve Sanayici İş Adamları Derneği (ARSİADER)’e iade-i ziyaret gerçekleştirdi. ARSİADER Başkanı Fatih Fahri Yeter ve yönetim […]

 BBP Genel Başkanı Destici’den ARSİADER’e iade-i ziyaret

27.10.2019 - 12:02

Güncelleme : 27.10.2019 - 18:09

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa DESTİCİ Arifiye ilçemize geldi.BBP Sakarya İl Başkanı Cemal Can ve Arifiye İlçe Başkanı Rahman Taş ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Destici daha sonra geçtiğimiz günlerde makamında kendilerine ziyaret eden Arifiye Esnaf ve Sanayici İş Adamları Derneği (ARSİADER)’e iade-i ziyaret gerçekleştirdi.

ARSİADER Başkanı Fatih Fahri Yeter ve yönetim kurulu üyelerince karşılanan kapıda karşılanan Mustafa Destici esnaf ziyaretleri ile birlikte derneği ziyaret etti.

Derneğin faaliyetleri hakkında Dernek Başkanı Fatih Fahri Yeter’den bilgi alan BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’ye derneğin Logosu olan Plaket takdim edilerek,teşekkür edildi.

ARSİADER ‘i ziyaretten sonra Akran Cafe’de yenilen akşam yemeği sonrası BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ilçemizden ayrılarak BBP Sakarya İl Teşkilatını ziyarete gitti.


Dernek Başkanı Fatih Fahri Yeter, ziyaretten dolayı duyduğu menuniyeti ifade ederek ”ARSİADER Olarak bizleri tanımak, projelerimizi, fikir ve görüşlerimizi öğrenmek veya katkıda bulunmak,Arifiye ve Sakarya’ya için yararlı olacak çalışmalarda Arsiader ile Birlikte ortak hareket etmek, proje üretmek,bilgi paylaşmak isteyen, Sivil toplum kuruluşları, Dernekler, kamu Kurumları, Siyasi partiler, Üniversiteler, sivil Platformular… vs herkese kapımız sonuna kadar açıktır…
Bu vesile ile Duruşumuzu, tarafsız ve birleştirici tavrımızı herkesin bilmesini ve bu doğrultuda değerlendirmesini istiyoruz… ”
dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın