15 Temmuz Milli İrade Derneğinde Mehmetçiklerimiz için Dua ettiler…

15 Temmuz Milli İrade Derneği Adapazarı İmam Hatip Lisesi Öğrencileriyle beraber Barış Pınarı Harekâtı’nda mücadele veren tüm Kahraman Mehmetçiklerimiz için Dua etti. Adapazarı İmam Hatip Lisesi öğrencileriyle birlikte 15 Temmuz Milli İrade Derneği; Ordumuzun Zaferle geri dönmesi İçin Fetih Süresi okuyarak dua etti. Ellerin semaya yükseldiği dua etkinliğinde Kahraman Mehmetçiklerimiz için Kuran-ı Kerim tilaveti gerçekleşti. […]

 15 Temmuz Milli İrade Derneğinde Mehmetçiklerimiz için Dua ettiler…

28.10.2019 - 18:35

Güncelleme : 28.10.2019 - 18:35

15 Temmuz Milli İrade Derneği Adapazarı İmam Hatip Lisesi Öğrencileriyle beraber Barış Pınarı Harekâtı’nda mücadele veren tüm Kahraman Mehmetçiklerimiz için Dua etti.

Adapazarı İmam Hatip Lisesi öğrencileriyle birlikte 15 Temmuz Milli İrade Derneği; Ordumuzun Zaferle geri dönmesi İçin Fetih Süresi okuyarak dua etti. Ellerin semaya yükseldiği dua etkinliğinde Kahraman Mehmetçiklerimiz için Kuran-ı Kerim tilaveti gerçekleşti. Fetih Suresi okunundu ve duaların ardından iyi dilekler ile Türk Ordumuza manevi destek yolladılar. 15 Temmuz Milli İrade Derneği Başkanı Ali İnci ve Yönetim Kurulu üyeleriyle vatandaşlar, imam hatip öğrencileri de bu etkinliğe destek verdiler. Başkan İnci “Her Türk vatandaşı seferberlik içinde, silâhaltına girmeye hazırdır. Her an bir nefer gibi hazırdır. Şuan bizler göreve hazırız, şuan çağrılsak gözümü kırpmadan orada terörist ve ülkemiz düşmanlarına karşı savaşırım. Şuana kadar çok şükür ki Barış Harekâtı hedefine ulaşmış, gücümüzü de tüm dünyaya göstermiş olduk. Başkomutanımız ve Cumhurbaşkanımız, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın izindeyiz” şeklinde mesaj verdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın