ALİ BAŞAR İLE DEVAM MI?

Kongre takvimin işlemeye başlaması ile birlikte Ak Parti de kulisler de hareketlenmeye başladı.AK Parti Arifiye İlçe Teşkilatı’nın  Arifiye Kültür Merkezi’de gerçekleştirilen 4. Olağan Kongresi sonrası İlçe Başkanlığına seçilen Eczacı Ali Başar’ın yeni kongre sürecinde aday olmayarak müsade isteyeceği kulislerde konuşulsa da edindiğimiz son kulis bilgilerine göre İlçe Başkanı Ali Başar’ın bir dönem daha ilçe başkanlığı […]

 ALİ BAŞAR İLE DEVAM MI?

30.10.2019 - 15:05

Güncelleme : 30.10.2019 - 15:33

Kongre takvimin işlemeye başlaması ile birlikte Ak Parti de kulisler de hareketlenmeye başladı.AK Parti Arifiye İlçe Teşkilatı’nın  Arifiye Kültür Merkezi’de gerçekleştirilen 4. Olağan Kongresi sonrası İlçe Başkanlığına seçilen Eczacı Ali Başar’ın yeni kongre sürecinde aday olmayarak müsade isteyeceği kulislerde konuşulsa da edindiğimiz son kulis bilgilerine göre İlçe Başkanı Ali Başar’ın bir dönem daha ilçe başkanlığı görevine devam edeceği yönünde ikna edildiği.

Geçtiğimiz günlerde Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’yu makamında ziyaret eden İl Başkanı Yunus Tever ile ilçe başkanlığı konusunun görüşülüp görüşülmediği de merak ediliyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın