Gençlik Sporda Bayram Coşkusu

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 96. yılı kapsamında Adapazarı Kültür Merkezi (AKM) önünde bir tören düzenlendi. Törene Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Garnizon Komutan vekili Albay Salih Üstündağ, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Milletvekilleri, Belediye Başkanları , İl Müdürleri STK’lar ve çok sayıda vatandaş katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan kutlamalar daha […]

 Gençlik Sporda Bayram Coşkusu

30.10.2019 - 13:37

Güncelleme : 30.10.2019 - 13:37

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 96. yılı kapsamında Adapazarı Kültür Merkezi (AKM) önünde bir tören düzenlendi.

Törene Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Garnizon Komutan vekili Albay Salih Üstündağ, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Milletvekilleri, Belediye Başkanları , İl Müdürleri STK’lar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan kutlamalar daha sonra Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir günün anlam ve önemini belirten bir konuşması ile devam etti.  2 Öğrencinin Cumhuriyet bayramı ile okuduğu şiirin ardından tören, geçit merasimiyle devam etti. Öğrenciler , Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı branş sporcuları antrenörler eşliğinde protokolüü selamladılar. Ardından da kurum araçları protokolü selamlamasıyla program sona erdi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy ;“ Cumhuriyetimizin ilanının 96. yılında Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk”ü, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyor,  Cumhuriyet Bayramımızı kutluyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın