AK Gençlerden Anlamlı Destek

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları, ‘’Geleceğe Nefes ‘’ sloganıyla Tarım ve Orman Bakanlığının başlattığı fidan dikme seferberliğine kardeş il Bingöl’e 54 fidan bağışlayarak anlamlı bir destekte bulundu. İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer ; ‘’ Tarım ve Orman Bakanlığımızın başlattığı bu seferberlik vatandaşlarımızın ilgisini çekmek, çevre duyarlılığını artırmak ve geleceğimize daha yeşil bir […]

 AK Gençlerden Anlamlı Destek

07.11.2019 - 17:11

Güncelleme : 07.11.2019 - 17:11

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları, ‘’Geleceğe Nefes ‘’ sloganıyla Tarım ve Orman Bakanlığının başlattığı fidan dikme seferberliğine kardeş il Bingöl’e 54 fidan bağışlayarak anlamlı bir destekte bulundu.

İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer ; ‘’ Tarım ve Orman Bakanlığımızın başlattığı bu seferberlik vatandaşlarımızın ilgisini çekmek, çevre duyarlılığını artırmak ve geleceğimize daha yeşil bir Türkiye bırakmak adına çok anlamlı ve değerli bir çalışma oldu. Bizler de bu anlamlı çalışmaya farklı bir değer katmak adına kardeş İlimiz Bingöl’e 54 fidan bağışladık. Tüm vatandaşlarımızı daha yeşil bir Türkiye için el ele, gönül gönüle bu seferberliğe destek olmaya davet ediyoruz. ‘’ dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın