Kaymakamımızın Mevlid Kandili Mesajı…

İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı’nın yayınladığı Mevlid Kandili mesajı; Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed(S.A.V)’in dünyaya teşriflerinin yıl dönümü olan Mevlid Kandili’ni, bir kez daha birlik ve beraberlik duyguları içinde idrak etmenin mutluluğuna erişmiş bulunmaktayız. Bütün insanlığa rahmet elçisi olarak gönderilen ve insanların en hayırlısı olan Peygamber Efendimiz’in yeryüzünü şereflendirmeleri insanlık tarihinin en müstesna, en önemli hadiselerinden biridir. […]

 Kaymakamımızın Mevlid Kandili Mesajı…

08.11.2019 - 14:18

Güncelleme : 08.11.2019 - 14:18

İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı’nın yayınladığı Mevlid Kandili mesajı;

Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed(S.A.V)’in dünyaya teşriflerinin yıl dönümü olan Mevlid Kandili’ni, bir kez daha birlik ve beraberlik duyguları içinde idrak etmenin mutluluğuna erişmiş bulunmaktayız.
Bütün insanlığa rahmet elçisi olarak gönderilen ve insanların en hayırlısı olan Peygamber Efendimiz’in yeryüzünü şereflendirmeleri insanlık tarihinin en müstesna, en önemli hadiselerinden biridir.
Kandiller, sevgi, hoşgörü, birlik ve beraberliğin en güzel yaşandığı, manevi dünyamızın aydınlandığı en özel günlerdendir. Hazreti Peygamberimizin doğduğu bu özel gün de Yaradan’dan, af ve merhamet dilerken, insanlarımız arasında sevgi, birlik ve beraberlik bağlarının güçlenmesini temenni ediyorum.
Bu vesileyle, çok değerli Arifiyeli Hemşehrilerimin Mevlid Kandilini kutluyor, bütün insanlığın kardeşlik, merhamet, hoşgörü, barış, karşılıklı sevgi ve saygıda buluşmasına vesile olmasını temenni ediyor, ülkemize, İslam âlemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum.  

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın