DEMİRDÖKÜM ARİFİYE’DE!

Ülkemizin Isıtma, su ısıtma ve iklimlendirme sektörlerinde faaliyet gösteren 1954 yılında İstanbul’da kurulan köklü firmalarından DemirDöküm İlçemizde şubesini açtı. Türkiye’ de ilk döküm radyatör, kazan, soba, kat kaloriferi, şofben, panel radyatör ve kombi üretimini gerçekleştiren ve markası “ısı konforu” ile özdeşleşen Demir Döküm bundan sonra ilçemizde Teknik Isı’da. DemirDöküm’ün bugün yaygın yetkili satıcı, yetkili servis ve satış noktası ağı […]

 DEMİRDÖKÜM ARİFİYE’DE!

14.11.2019 - 18:19

Güncelleme : 14.11.2019 - 18:19

Ülkemizin Isıtma, su ısıtma ve iklimlendirme sektörlerinde faaliyet gösteren 1954 yılında İstanbul’da kurulan köklü firmalarından DemirDöküm İlçemizde şubesini açtı.

Türkiye’ de ilk döküm radyatör, kazan, soba, kat kaloriferi, şofben, panel radyatör ve kombi üretimini gerçekleştiren ve markası “ısı konforu” ile özdeşleşen Demir Döküm bundan sonra ilçemizde Teknik Isı’da.

DemirDöküm’ün bugün yaygın yetkili satıcı, yetkili servis ve satış noktası ağı ile Türkiye’de ısıtma sektöründe lider konumda olduğu belirtiliyor.

Vaillant Group Türkiye ve DemirDöküm’ün CEO’su Alper AVDEL ve Demirdöküm YönetimKurulu Üyesi ErdemERTUNA İlçemiz Arifiye’ye gelerek faaliyete geçen şubenin açılışını gerçekleştirdiler.

Demir Döküm Arifiye Bayisi Teknik Isı İşletme Sahipleri İbrahim Saygılı ve Ahmet Yıldız,’ilçemize böyle bir markayı getirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.İlçemiz Arifiye’ye hayırlı olsun’ dediler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın