Sakarya Düşünce Ve Dayanışma Platformunun Konuğu Mustafa Armağan oldu.

Sakarya Düşünce Ve Dayanışma Platformunun Kasım Ayı Konuğu, Tarihçi, Gazeteci-Yazar Mustafa Armağan oldu. Ramada Otelde gerçekleşen platform üyeleri,Arifiye İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı ve ilçemizin değerlerinden Sakarya Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof.Dr.Ebubekir Sofuoğlu’nun da katıldığı toplantıda Tarihçi -Yazar Mustafa Armağan Sultan Abdülhamit Han dönemi ve Yakın Tarihimizden günümüze ilişkin genel bir değerlendirmede bulundu. Platform Başkanı Hasan Demir;’ […]

 Sakarya Düşünce Ve Dayanışma Platformunun Konuğu Mustafa Armağan oldu.

16.11.2019 - 18:00

Güncelleme : 16.11.2019 - 18:17

Sakarya Düşünce Ve Dayanışma Platformunun Kasım Ayı Konuğu, Tarihçi, Gazeteci-Yazar Mustafa Armağan oldu.

Ramada Otelde gerçekleşen platform üyeleri,Arifiye İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı ve ilçemizin değerlerinden Sakarya Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof.Dr.Ebubekir Sofuoğlu’nun da katıldığı toplantıda Tarihçi -Yazar Mustafa Armağan Sultan Abdülhamit Han dönemi ve Yakın Tarihimizden günümüze ilişkin genel bir değerlendirmede bulundu.

Platform Başkanı Hasan Demir;’ Sakarya Düşünce Ve Dayanışma Platformunun Kasım Ayı Konuğu, Tarihçi, Gazeteci Ve Yazar Sn Mustafa Armağan Bey oldu, Yakın Tarihimiz Ve Günümüze ilişkin Konuları Dinleme Fırsatımız oldu, Çok istifade Ettik, Hocaya Ve Tüm Katılımcılara Çok Teşekkür Ediyoruz. ‘dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın