” ARSİADER”e Yeni katılan Üyelere sertifikaları verildi.

Arifiye Esnaf Sanayici ve İş adamları Derneği (ARSİADER)’e Yeni katılan üyeler ADA TURKUAZ Firma Ortakları Kürşat KÖŞ, Özgür KİRMAN, Serdar KORDON, Göktürk KÖŞ ve Artvin Sanayi Esnaflarımızdan Ferhat YAKUT beyler iş yerlerinde ziyaret edilerek kendilerine ARSİADER Üye kayıt belgeleri taktim edildi. Ziyarete Başkan Fatih Fahri YETER, Başk. Yard. Serkan ÇAKIR, İnsan kaynakları Kom. Başk. Mehmet […]

 ” ARSİADER”e Yeni katılan  Üyelere sertifikaları verildi.

23.11.2019 - 17:41

Güncelleme : 23.11.2019 - 17:41

Arifiye Esnaf Sanayici ve İş adamları Derneği (ARSİADER)’e Yeni katılan üyeler ADA TURKUAZ Firma Ortakları Kürşat KÖŞ, Özgür KİRMAN, Serdar KORDON, Göktürk KÖŞ ve Artvin Sanayi Esnaflarımızdan Ferhat YAKUT beyler iş yerlerinde ziyaret edilerek kendilerine ARSİADER Üye kayıt belgeleri taktim edildi.

Ziyarete Başkan Fatih Fahri YETER, Başk. Yard. Serkan ÇAKIR, İnsan kaynakları Kom. Başk. Mehmet VURALOĞLU, Reklam ve Tanıtım Kom. Başk. Nezir BOZ, ARGE Kom. Başk. Yard. Harun DAYIOĞLU ve Yönetim kurulu üyesi Murat TEK katıldı.

Başkan Fatih Fahri Yeter ;’ Yönetim olarak yeni üyelerimize hayırlı olsun dileklerinde bulunduk. Yeni üyelerimize Cenab-ı Hak’tan Hayırlı, bol bereketli ve Helal kazançlar diliyoruz…’dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın