EKİN OTO Peugeot Yetkili Servisi Açılışı gerçekleşti.

İlçemiz Hanlı Merkez Mahallesi D-100 Karayolu Caddesi üzerinde bulunan EKİN Oto Peugeot Yetkili Servisi Açılışı gerçekleşti. Açılışa Kaymakamımız Bekir Dınkırcı’nın yanı sıra; Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, SATSO Başkanı Ahmet Akgün Altuğ, Peugeot Türkiye Genel Müdürü İbrahim Anaç, EKİN Peugeot Yetkilileri, kamu ve özel sektör temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı. Açılışta bir konuşma yapan […]

 EKİN OTO Peugeot Yetkili Servisi  Açılışı gerçekleşti.

25.11.2019 - 18:02

Güncelleme : 25.11.2019 - 18:02

İlçemiz Hanlı Merkez Mahallesi D-100 Karayolu Caddesi üzerinde bulunan EKİN Oto Peugeot Yetkili Servisi Açılışı gerçekleşti.

Açılışa Kaymakamımız Bekir Dınkırcı’nın yanı sıra; Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, SATSO Başkanı Ahmet Akgün Altuğ, Peugeot Türkiye Genel Müdürü İbrahim Anaç, EKİN Peugeot Yetkilileri, kamu ve özel sektör temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılışta bir konuşma yapan İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı konuşmasına Ekin Oto Ailesine yatırımlarından dolayı teşekkür ederek başladı.

Kaymakamımız, İlçemizin sahip olduğu tarım, hayvancılık, turizm, ticaret ve sanayi potansiyelinden bahsederek dikey teknoloji kadar yatay teknolojinin de önemli olduğunu Arifiye’nin bu bağlamda son derece avantajlı bir yatırım bölgesi olduğunu, yatırımcıları İlçemize beklediklerini ve kendilerine yardımcı olunacağını ifade ederek ayrıca İlçemize yatırım yaparak üretim, istihdam ve ihracata katkı sağlayan yatırımcılarımıza teşekkür etti.

Protokol konuşmalarının ardından katılımcılar tarafından açılış kurdelesi kesildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın