”ALIŞVERİŞİMİ ARİFİYE’DEN YAPIYORUM”

Arifiye Esnaf Sanayici ve İş adamları Derneği (ARSİADER)’den Efsane Cuma kampanyası ile yerel esnafa destek çıkma çağrısı yapıldı. ARSİDER Başkanı Fatih Fahri YETER Efsane Cuma kampanyası için açıklama yaparak Yerli ve Milli işletmeleri tercih edilmesi için Kampanyaya Destek istedi. Başkan Fatih Fahri Yeter ;’Geliniz BU CUMA ve DİĞER GÜNLER “YERLİ ESNAFLARIMIZDAN, YERLİ FİRMALARIMIZIN ÜRETTİĞİ MİLLİ […]

 ”ALIŞVERİŞİMİ ARİFİYE’DEN YAPIYORUM”

27.11.2019 - 13:19

Güncelleme : 27.11.2019 - 13:19

Arifiye Esnaf Sanayici ve İş adamları Derneği (ARSİADER)’den Efsane Cuma kampanyası ile yerel esnafa destek çıkma çağrısı yapıldı.

ARSİDER Başkanı Fatih Fahri YETER Efsane Cuma kampanyası için açıklama yaparak Yerli ve Milli işletmeleri tercih edilmesi için Kampanyaya Destek istedi.

Başkan Fatih Fahri Yeter ;’Geliniz BU CUMA ve DİĞER GÜNLER “YERLİ ESNAFLARIMIZDAN, YERLİ FİRMALARIMIZIN ÜRETTİĞİ MİLLİ ÜRÜNLERİ SATIN ALALIM”.Avrupalıların, Amerikalıların yani Kapitalist zihniyetin Tüketim çılgınlığına GELMEYELİM…TÜKETİM TOPLUMU DEĞİL, ÇOK ÜRETEN ve İHTİYACIMIZ KADAR TÜKETEN TOPLUM OLALIM… Unutmayınız ihtiyacınız olmayan malları almayalım, Cebimizde olmayan paralar ile alış veriş yapmayın…’dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın