Boğazköy Mahallesinde Toprak Kayması!

Arifiye Boğazköy Mahalle yolu ile Geyve Doğançay ola düşen taş parçaları tehlike saçmaya devam ediyor. Boğazköy Mahalle Muhtarı Ayhan Ömer ODABAŞ,bugün “Yağışlarda gevşekleşen taşlar yola düştü. Gündüz de sıkıntı çekiyoruz ama en çok akşamları büyük problem yaşıyoruz. Yolu biz temizliyoruz ama artık yetkililerin sorunun çözümüyle ilgili bir şeyler yapmaları gerekiyor. Sürekli olarak bir grup yola […]

 Boğazköy Mahallesinde Toprak Kayması!

05.12.2019 - 12:20

Güncelleme : 05.12.2019 - 12:20

Arifiye Boğazköy Mahalle yolu ile Geyve Doğançay ola düşen taş parçaları tehlike saçmaya devam ediyor.

Boğazköy Mahalle Muhtarı Ayhan Ömer ODABAŞ,bugün “Yağışlarda gevşekleşen taşlar yola düştü. Gündüz de sıkıntı çekiyoruz ama en çok akşamları büyük problem yaşıyoruz. Yolu biz temizliyoruz ama artık yetkililerin sorunun çözümüyle ilgili bir şeyler yapmaları gerekiyor. Sürekli olarak bir grup yola taş düşüp düşmediğine bakıyoruz dedi.

Arifiye Boğazköy Mahalle yolu ile Geyve Doğançay Mahallesi arasındaki yola düşen taş parçaları tehlike saçmaya gün geçtikçe devam ediyor.

Mahalle sakinleri, “Yola taşlar düştü. Gündüz de sıkıntı çekiyoruz ama en çok akşamları büyük problem yaşıyoruz. Yolu biz temizliyoruz ama artık yetkililerin sorunun çözümüyle ilgili bir şeyler yapmaları gerekiyor. Sürekli olarak bir grup yola taş düşüp düşmediğine bakıyor. Biz bölgede olan köprünün yeniden yapılmasını arzuluyoruz” dediler.

Odabaş ;Yetkililere sesleniyoruz bu yolumuza çare bulunsun birinin canı yanmadan lütfen rica ediyoruz.Çocuğumuz bu yoldan okula servisler bu yolu kullanıyor.Bu yola önlem alınmasını istiyoruz aksi takdirde ana yolu kullanmayacağız dedi.

Zafer Omay | kislacay.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın