Kaymakamımız İklim Değişikliği ve Meteorolojik Afetler Çalıştayı’na Katıldı.

Sakarya Valiliği, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Sakarya Üniversitesi ile İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü işbirliğinde  “İklim Değişikliği ve Meteorolojik Afetler Çalıştayı”  düzenlendi.   Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan programa; Vali Ahmet Hamdi Nayir, Garnizon Komutan Vekili P. Alb. Salih Üstündağ, Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Lütfü Dursun, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan, […]

 Kaymakamımız  İklim Değişikliği ve Meteorolojik Afetler Çalıştayı’na Katıldı.

05.12.2019 - 19:09

Güncelleme : 05.12.2019 - 19:09

Sakarya Valiliği, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Sakarya Üniversitesi ile İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü işbirliğinde  “İklim Değişikliği ve Meteorolojik Afetler Çalıştayı”  düzenlendi.  

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan programa; Vali Ahmet Hamdi Nayir, Garnizon Komutan Vekili P. Alb. Salih Üstündağ, Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Lütfü Dursun, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan, Vali Yardımcısı Abdul Rauf Ulusoy, Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, Serdivan Kaymakamı Muhsin Çatmadım, Erenler Kaymakamı Salih Karabulut, İlçe Belediye Başkanları, daire müdürleri, STK Temsilcileri  katıldı.  

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın