Kazım Karabekir İlkokulu ve Ortaokuluna Ziyaret…

Kaymakamımız Bekir Dınkırcı okul ziyaretleri kapsamında İlçemiz Kazım Karabekir İlkokulu ve Ortaokulu’nu ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Okul ziyareti sırasında Kaymakamımıza, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç, Şube Müdürleri Nazmi Erman ve Sabri Mercan eşlik etti. Okulun genel durumu hakkında Okul Müdürü Sunay Pabuçcu’dan bilgiler alan Kaymakamımız; idareci, öğretmen, veli, öğrenci koordinasyonunun artan oranlı devam ettirilmesi, Liselere […]

 Kazım Karabekir İlkokulu ve Ortaokuluna Ziyaret…

10.12.2019 - 13:59

Güncelleme : 10.12.2019 - 13:59

Kaymakamımız Bekir Dınkırcı okul ziyaretleri kapsamında İlçemiz Kazım Karabekir İlkokulu ve Ortaokulu’nu ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Okul ziyareti sırasında Kaymakamımıza, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç, Şube Müdürleri Nazmi Erman ve Sabri Mercan eşlik etti.
Okulun genel durumu hakkında Okul Müdürü Sunay Pabuçcu’dan bilgiler alan Kaymakamımız; idareci, öğretmen, veli, öğrenci koordinasyonunun artan oranlı devam ettirilmesi, Liselere Giriş Sınavı nedeniyle 8. Sınıf öğrencilerimize yönelik rehberlik hizmetlerinin arttırılması, okul kantini ve okul servislerinde denetimlerin yapılarak düzenli şekilde takip edilmesi talimatı verdi. 
Daha sonra Kaymakamımız okul öğretmenleri ile öğretmenler odasında sohbet ederek eğitim- öğretime dair konuların önemine değindi,akabinde bazı sınıfları gezerek öğrencilerimizin derslerine eşik etti ve öğrencilerimize sorular sordu.
Kaymakamımız öğrencilerimizden planlı ve düzenli bir şekilde çalışmalarını isteyerek, eve gittiklerinde gün içerisinde gördükleri dersleri tekrar etmelerini ve anlamadıkları konuları mutlaka öğretmenlerine sormalarını tavsiye ederek kitap okumanın önemine de değindi.
Kaymakamımız okul yetkililerine çalışmalarında kolaylıklar diledi. Okulun önünde çekilen hatıra fotoğrafının ardından ziyaret sona erdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın