4.Doz Covid-19 Tamamlayıcı Aşısını Oldu.

Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, İlçe Sağlık Müdürlüğünde incelemelerde bulunarak, yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldıktan sonra, koronavirüsle mücadele kapsamında 4.doz Covid-19 tamamlayıcı aşısını oldu. İlçe Sağlık Müdürü Dr.Ayşin Kurban, aşı çalışmalarını yürüten hemşire Nermin Eyüpoğlu ve diğer tüm ilgililere teşekkür ederek, başarılı çalışmalarının devamını diledi. Kaymakamımız Bekir Dınkırcı; Salgınla mücadele de başta maske, mesafe ve temizlik olmak […]

 4.Doz Covid-19 Tamamlayıcı Aşısını Oldu.

13.12.2021 - 20:53

Güncelleme : 13.12.2021 - 20:53

Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, İlçe Sağlık Müdürlüğünde incelemelerde bulunarak, yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldıktan sonra, koronavirüsle mücadele kapsamında 4.doz Covid-19 tamamlayıcı aşısını oldu.

İlçe Sağlık Müdürü Dr.Ayşin Kurban, aşı çalışmalarını yürüten hemşire Nermin Eyüpoğlu ve diğer tüm ilgililere teşekkür ederek, başarılı çalışmalarının devamını diledi.


Kaymakamımız Bekir Dınkırcı; Salgınla mücadele de başta maske, mesafe ve temizlik olmak üzere getirilen tedbir ve kurallara uymaya ve sırası gelen tüm vatandaşlarımızı hem kendi sağlığı, hemde toplum sağlığı açısından aşı olmaya davet ett.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın