645 vatandaş misafirhane ve yurtlarda ağırlandı

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, olumsuz hava koşulları nedeni ile yola devam edemeyip kalacak yer talebinde bulunan 645 vatandaşın misafirhane ve yurtlara yerleştirildiğini duyurdu. Etkili olan kar yağışı İstanbul-Ankara arasındaki TEM Otoyolu ve D-100 Karayolu arasındaki ulaşımı kapatmıştı. Geceden itibaren Kocaeli, Sakarya, Düzce ve Bolu’da ekipler vatandaşların olumsuzluk yaşamaması için adeta seferber oldu. Yağış sebebi […]

 645 vatandaş misafirhane ve yurtlarda ağırlandı

24.01.2022 - 11:11

Güncelleme : 24.01.2022 - 11:11

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, olumsuz hava koşulları nedeni ile yola devam edemeyip kalacak yer talebinde bulunan 645 vatandaşın misafirhane ve yurtlara yerleştirildiğini duyurdu.

Etkili olan kar yağışı İstanbul-Ankara arasındaki TEM Otoyolu ve D-100 Karayolu arasındaki ulaşımı kapatmıştı. Geceden itibaren Kocaeli, Sakarya, Düzce ve Bolu’da ekipler vatandaşların olumsuzluk yaşamaması için adeta seferber oldu. Yağış sebebi ile yola devam edemeyip kalacak yer talebinde bulunan 645 vatandaş ise Sakarya’da misafirhane ve yurtlara yerleştirildi.

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Bu soğuk günlerde devletimizin sıcak eli vatandaşlarımızın yanında… Olumsuz hava koşulları nedeniyle yola devam edemeyen 645 vatandaşımızı misafirhane ve yurtlarımızda ağırladık, gece boyunca yolcularımıza sıcak çorba, çay vb. ikramlarda bulunduk, ihtiyaçlarını karşıladık…” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın