9. Ufka Yolculuk ödülleri verildi

Yarış Server Yaşam Vakfı tarafından, Türkiye genelinde proje ortağı sivil toplum kuruluşlarının (STK) iş birliği ile organize edilen ve Sakarya’da Sakarya Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü iş birliği ile yürütülen yarışma ödül töreni ile sona erdi. Yarışmanın amacı; Doğru inancı, doğru düşünceyi öğreten, güvenilir eserlerin okunmasını sağlamak, okuma alışkanlığını geliştirmek; sağduyulu yaşam bakış açısıyla okuyan, düşünen ve […]

 9. Ufka Yolculuk ödülleri verildi

29.08.2021 - 10:54

Güncelleme : 29.08.2021 - 10:54

Yarış Server Yaşam Vakfı tarafından, Türkiye genelinde proje ortağı sivil toplum kuruluşlarının (STK) iş birliği ile organize edilen ve Sakarya’da Sakarya Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü iş birliği ile yürütülen yarışma ödül töreni ile sona erdi.

Yarışmanın amacı; Doğru inancı, doğru düşünceyi öğreten, güvenilir eserlerin okunmasını sağlamak, okuma alışkanlığını geliştirmek; sağduyulu yaşam bakış açısıyla okuyan, düşünen ve okuduklarıyla hayatına yön veren bireylerin yetişmesine katkı sağlamak amacı ile başlayan ve İlkokul, Ortaokul Lise öğrencilerine yönelik üç kategoride düzenlenen  9. Ufka Yolculuk “Sağlıklı Yaşam” konulu yarışmanın ödül teöreni 27 Ağustos 2021 tarihinde Yusuf Selim Kültür Merkezi Konferans Salonunda gerçekleşti.

İlimizde dereceye giren yarışmacılar ödüllerine kavuşmanın sevincine yaşarken Ufka Yolculuk-10 ‘ u heyecanla beklediklerini belirttiler.

Programda açıklamalarda bulunan kulüp yetkilileri, bu güzel organizasyona katılan yarışmacılar başta olmak üzere, süreçte yarışmacılara destek olan velilre, öğretmenlere, okul müdürlerine, kurum ve kuruluşlara ve emeği geçen gönüllülere teşekkür ettiler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın