ADAPAZARI MEM’ DEN TAKDİR TOPLAYAN TÖREN

  Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2020 yılında E-Twinning portalında kalite etiketi alan öğretmenlerine  belgelerini dağıtmak amacıyla  17/12/2020 tarihinde düzenlediği törenle ses getirdi. AVRUPA VE ULUSAL KALİTE ETİKETLERİ SAHİPLERİNİ BULDU!    E-Twinning 44 farklı Avrupa ülkesinin katılımcısı olduğu internet tabanlı bir topluluktur. Bu çalışma Avrupa’daki okulları iş birliğine teşvik etmek, ortak bulmak, okul projeleri yapmak, yönetmek ve […]

 ADAPAZARI MEM’ DEN TAKDİR TOPLAYAN TÖREN

19.12.2020 - 23:41

Güncelleme : 19.12.2020 - 23:41

  Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2020 yılında E-Twinning portalında kalite etiketi alan öğretmenlerine  belgelerini dağıtmak amacıyla  17/12/2020 tarihinde düzenlediği törenle ses getirdi.

AVRUPA VE ULUSAL KALİTE ETİKETLERİ SAHİPLERİNİ BULDU!

   E-Twinning 44 farklı Avrupa ülkesinin katılımcısı olduğu internet tabanlı bir topluluktur. Bu çalışma Avrupa’daki okulları iş birliğine teşvik etmek, ortak bulmak, okul projeleri yapmak, yönetmek ve yönlendirilmek için tasarlanmıştır. Ülkemiz 2009 yılında bu faaliyetin içinde yer almıştır. İlçemiz öğretmenleri bu çalışmanın içinde yer alarak  yaptıkları projelerle E-Twinner yolundaki başarılarıyla adlarından söz ettirdiler. 

  Adapazarı ilçesindeki 18 okulun ve 38 öğretmenin katıldığı bu çalışmada  69 Ulusal Kalite Etiketi ile 43 Avrupa Kalite Etiketi alarak başarılarını duyuran  öğretmenlerimizin belgeleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Coşkun Bakırtaş’ ve ilçe şube müdürlerimiz tarafından takdim edildi.

E-TWİNNİNG  BELGE TÖRENİ NEFES KESTİ!

  Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş: E-Twinning alanında proje yapan okullarımın ve bu projeyi titizlikle yürüten öğretmenlerimizin emeklerini karşılıksız bırakmamak, bu zorlu süreçte onlara bir nebze de olsa moral motivasyon desteği sağlamak adına yanlarında olduğu mesajını iletti. Bakırtaş, böyle bir çalışmanın içinde yer aldıkları, mücadeleden ve kendilerini geliştirmekten vazgeçmedikleri, emeğin değerini en güzel şekilde yansıttıklarını dile getirerek okul müdürlerimizi ve öğretmenlerimizi süreci başarıyla tamamladıkları için kutladı ve “Bizimle kalın, farkı farklı kılın.” dedi.  

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın