Ak Parti Arifiye ilçe kongresi sonrası yapılan ilk yönetim kurulu toplantısı gerçekleşti.

Ak Parti Arifiye İlçe Başkanlığı kongre sonrası gerçekleştirdiği ilk yönetim kurulu toplantısını Ak Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever’in katılımı ile gerçekleştirdi. Ak Parti İlçe teşkliat binasında gerçekleşen toplantıya İlçe Belediye Başkanımız İsmail Karakullukçu’da katıldı. Ak Parti Arifiye İlçe Başkanı Adnan Akbaş ve yöneticilerin kapıda karşıladığı İl Başkanı Yunus Tever’in ilçe teşkliat binasında gerçekleştirdiği toplantıya […]

 Ak Parti Arifiye ilçe kongresi sonrası yapılan ilk yönetim kurulu toplantısı gerçekleşti.

29.09.2020 - 22:11

Güncelleme : 29.09.2020 - 22:11

Ak Parti Arifiye İlçe Başkanlığı kongre sonrası gerçekleştirdiği ilk yönetim kurulu toplantısını Ak Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever’in katılımı ile gerçekleştirdi.

Ak Parti İlçe teşkliat binasında gerçekleşen toplantıya İlçe Belediye Başkanımız İsmail Karakullukçu’da katıldı.

Ak Parti Arifiye İlçe Başkanı Adnan Akbaş ve yöneticilerin kapıda karşıladığı İl Başkanı Yunus Tever’in ilçe teşkliat binasında gerçekleştirdiği toplantıya ilçe yönetim kurulu üyeleri,İlçe Kadın ve Gençlik kolları Başkanları ve İl teşkliatında yöneticilerde katılarak gündeme dair konular değerlendirildi.

İl Başkanı Yunus Tever,’Arifiye ilçe kongresi sonrası yapılan ilk yönetim kurulu toplantısına katılarak, dava arkadaşlarımızla bir araya geldik. Rabbim ilçemize ve şehrimize güzel hizmetler yapmayı nasip eylesin. Birlik ve beraberliğimizi daim, toplantımızı hayırlara vesile kılsın.’dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın