Akburakspor Kulübü Sporcusu Refik Tuncer başarıya doymuyor

İlçemiz Akburakspor Kulübü sporcusu 50 kiloda Muhammed Refik TUNCER 24 Haziran-1 Temmuz’da Erzurum’da düzenlenen Üst Minikler Erkekler ve Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonasında üst miniklerde Türkiye Şampiyonu oldu. 15 Temmuz-8 Ağustos tarihleri arasında da Kastamonu’da düzenlenen Üst Minikler Türkiye Boks Milli Takım kampına katılan Refik Tuncer 10 Ağustos’da Erzurum’da düzenlenecek olan üst minikler erkekler ve […]

 Akburakspor Kulübü Sporcusu Refik Tuncer başarıya doymuyor

27.07.2022 - 12:30

Güncelleme : 27.07.2022 - 12:30

İlçemiz Akburakspor Kulübü sporcusu 50 kiloda Muhammed Refik TUNCER 24 Haziran-1 Temmuz’da Erzurum’da düzenlenen Üst Minikler Erkekler ve Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonasında üst miniklerde Türkiye Şampiyonu oldu.

15 Temmuz-8 Ağustos tarihleri arasında da Kastamonu’da düzenlenen Üst Minikler Türkiye Boks Milli Takım kampına katılan Refik Tuncer 10 Ağustos’da Erzurum’da düzenlenecek olan üst minikler erkekler ve kadınlar Avrupa şampiyonası katılarak 50 kilo’da ülkemizi temsil edecek.

Milli Takım Antrenörü Ferhat Akburak ile Belediye Başkanı ismail Karakullukçu’yu ziyaret eden Refik Tuncer’i Başkan Karakallukçu makamında kabul ederek tebrik ederek başarı diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın