Amigo Ersin Son yolculuğuna uğurlandı

Geçirdiği kalp krizi sonrası bir süredir tedavi gören Amigo Ersin lakaplı Ersin Uysal hastanede hayatını kaybetmişti. Uysal için Orhan Cami’de cenaze namazı kılındı. Sakaryaspor tribünlerinin sevilen isimlerinden olan ‘Amigo Ersin’ olarak tanınan Ersin Uysal(61), geçtiğimiz günlerde evinde geçirdiği kalp krizi sonucu hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınmıştı. Bir süredir hastanede tedavi gören Uysal’ın geçtiğimiz günlerde sosyal medyada ölüm […]

 Amigo Ersin Son yolculuğuna uğurlandı

29.08.2021 - 20:06

Güncelleme : 29.08.2021 - 20:07

Geçirdiği kalp krizi sonrası bir süredir tedavi gören Amigo Ersin lakaplı Ersin Uysal hastanede hayatını kaybetmişti. Uysal için Orhan Cami’de cenaze namazı kılındı.

Sakaryaspor tribünlerinin sevilen isimlerinden olan ‘Amigo Ersin’ olarak tanınan Ersin Uysal(61), geçtiğimiz günlerde evinde geçirdiği kalp krizi sonucu hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınmıştı.

Bir süredir hastanede tedavi gören Uysal’ın geçtiğimiz günlerde sosyal medyada ölüm haberleri dolaşmış ailesi yalanlamıştı. Uysal geçtiğimiz gün, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakım servisinde tedavi altında tutulurken durumunun fenalaşması üzerine yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.Ersin Uysal’ın cenazesi, Orhan Camii’ne getirilmesi sonrası Uysal ailesi, Orhan Camii’nde taziyeleri kabul etti. 

Taziyeye Sakaryasporlu futbolcularda tam kadro katıldı. Sakaryaspor kulüp başkanı Cumhur Genç, eski kulüp başkanı Cevat Ekşi, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Türk-İş Sendika başkanı Ergün Atalay, Sakaryaspor tribünün önce gelen isimleri ve taraftarlarda cenazeye katılanlar arasındaydı.

adayorum.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın